Služby a poradenství

Realitní kancelář Adriatic Real s.r.o. je připravena Vám poskytnout veškerý servis související s nákupem nemovitosti.

Naše služby zahrnují konzultace, zajištění doprovodu při prohlídce včetně tlumočení do češtiny, zprostředkování právních služeb spojených s převodem nemovitostí. U vybraných nemovitostí jsme schopni Vám domluvit možnost přespání 1-3 nocí ve Vámi vybrané nemovitosti za standardní cenu ubytování při rekreaci v Chorvatsku.

Při osobním jednání Vám poskytneme informace o tom, jak celý proces koupě nemovitosti proběhne, a to počínaje prohlídkou nemovitostí až po zapsaní Vašeho vlastnického práva do knih vlastníků nemovitostí vedených soudem (vlastnické právo se v Chorvatsku nevede v katastru). Spolupracujeme s advokátními kancelářemi v Chorvatsku a v České republice, aby vše proběhlo rychle a podle práva.

Po koupi nemovitosti zprostředkováváme i zajištění osoby, která se Vám postará o pronájem nemovitosti třetím osobám po dobu, kdy nemovitost nebudete chtít využívat.

 

Pokud jste vhodnou nemovitost nenašli v naší nabídce, napište nám a my ve spolupráci s chorvatskými kolegy vyhledáme další nemovitosti dle Vašich požadavků (v současné době jsou na chorvatském realitním trhu na prodej tisíce nemovitostí a z technických důvodů není možné inzerovat veškerou nabídku nemovitostí v Chorvatsku).

 

Přijímáme i nabídky k inzerci na prodej nemovitostí v Chorvatsku, ozvěte se nám na e-mail: [email protected].

Potřebujete poradit?

Zavolejte nám na + 420 608 056 566 nebo nám napište

Adriatic Real

Realitní kancelář Adriatic Real s.r.o. specializující se na zprostředkování koupě nemovitosti na jadranském pobřeží Chorvatska. Koupě nemovitosti v Chorvatsku v současné době představuje jednu z nejvýhodnějších možností, jak zhodnotit finanční prostředky.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram