Zpět do Nabídky

Luxusní penthouse s výhledem na moře, 439 m2, Poreč, Istrie, Chorvatsko

Popis nemovitosti

Penthouse se nachází v exkluzivní části města Poreč, v klidné ulici bez dopravy a hluku, jen 550 metrů od pláže s oblázky a borovým lesem. Na pláž a do centra města dojdete pěšky, takže během pobytu v apartmánu není nutné používat auto. Vzdálenost do centra města Trg slobode je 900 metrů.

Penthouse se skládá z:

Byt o výměře 188 m2
Krytá terasa 30 m2
Střešní terasa o výměře 182 m2
Garáž o ploše 24 m2
Podsklepená komora o ploše 15 m2
Dvě parkovací místa: jedno na rampě před vjezdem do garáže a jedno na venkovním parkovišti před budovou.

Penthouse nabízí prostorný obývací pokoj o ploše 68 m2 a 5 ložnic. Každá ložnice má vlastní koupelnu. K dispozici je krásná krytá terasa o velikosti 29 m2 s nádherným 180° otevřeným výhledem na moře a 1400 let staré město Poreč. Velká střešní terasa o rozloze 188 m2 poskytuje pocit síly a síly, protože se nachází nad všemi ostatními domy a nabízí nerušený výhled na moře a staré město. Tato střešní terasa má přípojky pro instalaci letní kuchyně, sprchy a jacuzzi. Penthouse je v podstatě jako dům pro někoho, kdo raději neřeší zahradu a chce se vyhnout výdajům na údržbu, zavlažování a sekání trávy. Kvalitní výstavba a dostupnost veškeré občanské vybavenosti pro kvalitní rodinný život, včetně nákupních, kulturních, vzdělávacích a rekreačních zařízení, jsou charakteristické znaky tohoto penthousu v budově s pouhými 5 jednotkami.

Po příjezdu do garáže autem se můžete pomocí výtahu dostat do penthousu. Majitel penthousu má klíč k ovládání výtahu a používat jej může pouze on; ostatní obyvatelé nemohou. Penthouse se prodává bez nábytku, koupelny jsou však plně vybaveny.

POPIS PENTHOUSE:
Fasáda je zateplena 10 cm minerální vatou s silikátovo-silikonovou omítkou.
Instalovaný výtah Khone pro 6 osob. Ve všech pokojích (kromě koupelen) jsou na podlaze dubové parkety tloušťky 15 mm. Venkovní okna jsou vyrobena z hliníkového profilu Sucho 75 S s trojsklem plněným argonem a opatřena elektrickými žaluziemi. Bílé pokojové dveře na zakázku mají rámové lišty o šířce 9 cm. Stejné lišty se používají jako soklové lišty, kde jsou instalovány parkety. Koupelny jsou vybaveny skříňkami, vestavěnými umyvadly, zrcadly s LED osvětlením, sprchami se sprchovými kanály a sprchovými kouty a bateriemi Hans Grohe. Jsou použity kvalitní velké italské keramické obklady.

Schodiště a vnitřní parapety jsou obloženy přírodním kamenem. Vchodové dveře jsou proti vloupání a protipožární. Parkovací plocha je zpevněná. Je nainstalován systém videotelefonu.

ENERGIE:
Elektrické připojení se špičkovým výkonem 11,5 kW.
Vodovodní přípojka napojená na veřejnou vodovodní síť.
Kanalizační přípojka napojená na veřejnou kanalizaci.
Telefon: V bytě jsou zavedeny rozvody pro telefonní přípojku. Pokládají se také trubky pro budoucí instalaci optických kabelů, až budou k dispozici optická vlákna, čímž odpadá nutnost pozdějších úprav v bytech.

TOPENÍ:
Byt je vybaven nezávislým podlahovým vytápěním pomocí tepelného čerpadla v každé místnosti, každá s vestavěným pokojovým termostatem pro regulaci teploty. V bytě je navíc instalovaný uzavřený krb Palazetti italské výroby.

CHLAZENÍ:
V každém pokoji je instalována klimatizační jednotka, v obývacím pokoji jsou dvě klimatizační jednotky. Celkem se jedná o 7 klimatizačních jednotek.

Lokalita

Základní informace

Kód nemovitosti
ISPRTI22102023872767
Druh nemovitosti
Apartmány a byty
Oblast
Istrie
Obec
Poreč
Vzdálenost od moře
550m
Cena:
1.200.000
EUR
Pokud máte zájem o tuto nemovitost
Zavolejte nám: +420 608 056 566  nebo nám napište na [email protected] případně nechte vzkaz zde.

Specifikace nemovitosti

Podlahová plocha
188
Počet obytných místností
6
Patro
2.
Ložnice
4 a více
Koupelna
4 a více
Klimatizace
Ano
Balkón / terasa
Ano
Výhled na moře
Ano
Orientace
Z
Energie
Elektřina, Kanalizace, Vodovodní síť
Bazén
Ne
Rok výstavby
2022
Stav nemovitosti
Novostavba
Zahrada
Ne
Zařízenost
Nezařízený

Zaujala vás tato nabídka?

Zavolejte nám na + 420 608 056 566 nebo nám napište

Adriatic Real

Realitní kancelář Adriatic Real s.r.o. specializující se na zprostředkování koupě nemovitosti na jadranském pobřeží Chorvatska a Černé Hory.
phonechevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram