Zpět do Nabídky

Apartmány 5+kk, 40 m od moře, Jezera, Severní Dalmácie, Chorvatsko

Popis nemovitosti

Více jednotek v nové apartmánovém domě v obci Jezera, ostrov Murter, 40 metrů od moře.

V blízkosti přístavu a pláže je předprodejní novostavba se třemi bytovými jednotkami. Obytná jednotka B má reálnou plochu 246,88 m2, netto s koeficienty 151,00 m2 a skládá se z přízemí, kterému dominuje společný prostor otevřeného obývacího pokoje, kuchyně a jídelny se vstupem na krytou terasu a dvorek. V přízemí se dále nachází chodba, koupelna a komora. V prvním patře jsou tři ložnice, jedna s vlastní šatní skříní a koupelnou, další koupelna a nekrytá terasa na patře.

Projekt nabízí kombinaci soužití s ​​přírodou a mořem jen pár kroků od domu. Architektura je integrována do přírodní krajiny a poskytuje různé možnosti venkovního bydlení a zároveň zajišťuje pohodlný pobyt i v zimních měsících. Z tohoto důvodu je v celém přízemí a ve všech koupelnách zajištěno podlahové vytápění s WiFi termostatem na dálkové ovládání a navíc je v každém pokoji klimatizace pro vytápění a chlazení (WiFi dálkové ovládání). Vnější provedení bytového domu tvoří hliníková prosklená křídla antracitové barvy (posuvné skleněné dveře/okna), protisluneční ochranu zajišťují hliníkové posuvné žaluzie v antracitové barvě. Vchodové dveře jsou rovněž hliníkové. Všechna okna a balkonové dveře jsou zaskleny izolačním sklem tvořeným dvěma skleněnými tabulemi oddělenými meziskelním prostorem vyplněným argonem, typ IZO 4+16+4. Vnitřní provedení je ze dřeva. Podlahy ve vnitřních prostorách jsou pokryty keramickou dlažbou nebo parketami (ložnice a chodba a schodiště v 1. patře).

Objekt se skládá ze tří bytových jednotek uspořádaných vedle sebe, které jsou půdorysně i výškově odstupňovány. Jednotky jsou vzhledem ke svažitému terénu kaskádovitě uspořádány. Každá bytová jednotka má své soukromí na zahradách v přízemí i na střešních terasách. Prodej je založen na modelu "na klíč", zahrnuje plně vybavené koupelny, venkovní osvětlení, okolí s přípravou pro výsadbu rostlin, příprava na zavlažování, kabelová příprava pro kamerový dohled, vodovod, elektřina, odvodnění do dvora (na gril, menší sklad potřeb), příprava na vířivku nebo malý bazének na střešních terasách, hliníková pergola, pevné internetové a satelitní připojení v každém pokoji, elektrické podlahové vytápění v přízemí a všech koupelnách (WiFi dálkové ovládání), klimatizace s vytápěním a chlazením v každý pokoj (WiFi dálkový ovladač), všechny vypínače a zásuvky.

Ke každému bytu přináleží část zahrady a také 2 parkovací místa.

 

Pokud jste vhodnou nemovitost nenašli v naší nabídce, napište nám a my ve spolupráci s chorvatskými kolegy vyhledáme další nemovitosti dle Vašich požadavků (v současné době jsou na chorvatském realitním trhu na prodej tisíce nemovitostí a z technických důvodů není možné inzerovat veškerou nabídku nemovitostí v Chorvatsku).

Lokalita

Základní informace

Kód nemovitosti
SDJEDN27042024623
Druh nemovitosti
Apartmány a byty
Oblast
Ostrovy severní Dalmácie
Obec
Jezera
Vzdálenost od moře
40m
Cena:
483.000
-
579.000
EUR
Pokud máte zájem o tuto nemovitost
Zavolejte nám: +420 608 056 566  nebo nám napište na [email protected] případně nechte vzkaz zde.

Specifikace nemovitosti

Podlahová plocha
151
Počet obytných místností
5
Patro
přízemí
Ložnice
3
Koupelna
3
Klimatizace
Ano
Balkón / terasa
Ano
Výhled na moře
Ano
Orientace
S
Energie
Elektřina, Kanalizace, Vodovodní síť
Bazén
Ne
Rok výstavby
2024
Stav nemovitosti
Novostavba
Zařízenost
Částečně zařízený

Zaujala vás tato nabídka?

Zavolejte nám na + 420 608 056 566 nebo nám napište

Adriatic Real

Realitní kancelář Adriatic Real s.r.o. specializující se na zprostředkování koupě nemovitosti na jadranském pobřeží Chorvatska a Černé Hory.
phonechevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram