Zpět do Nabídky

Vila s pozemkem 6800 m2, Oprtalj, Severní Istrie, Chorvatsko

Popis nemovitosti

Vila se nachází v městečku Oprtalj (na 378 m vysokém kopci) na severu Istrijského poloostrova, v blízkosti hranic se Slovinskem. Dnes je toto území známé lanýži a několika krásnými turistickými trasami malebným prostředím s lesy, poli, jeskyněmi a údolím řeky Mirny. Nacházejí se zde zdroje termální a minerální léčivé vody.

Vila byla postavena majitelem pro vlastní užívání (později byla pronajímána). Je postavena z ekologických materiálů. Okna a dveře jsou vyrobeny z rakouského dřeva ARISH. Podlahy v ložnicích jsou ze slavonského dubu o tloušťce 26 mm. Podlahy obývacího pokoje, jídelny a kuchyně jsou vyrobeny z kamene MIRONJA, který je vysoce kvalitní, lesklý a odolný. Dům je omítnut hliněnou omítkou (je použita hlína z pozemku před domem). Na kamenné prvky kolem domu byl použit nejkvalitnější kámen z Kirmenjaku.

Vila má rozlohu 190 m2, Sestává z obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní a tří ložnic, každé s vlastní koupelnou. Ve všech koupelnách je podlahové vytápění. V ostatních místnostech  je topeno/chlazeno ventilátorovým konvektorem (systém tepelného čerpadla).

Před domem je bazén o rozloze 36 m2 a krytá terasa o rozloze 33 m2. U kuchyně je krytá terasa o rozloze 35 m2, která je uzavíratelná (skleněnou stěnou).

K domu náleží zahrada o rozloze 6800 m2, která se nachází před domem. Zahrada sestává z více parcel (dle evidence nemovitostí), tvořících dohromady jeden pozemek. Automatické zavlažování trávníku o výměře 270 m2.

Za domem jsou dva staré domy, určené k adaptaci, o celkové rozloze 155 m2 (jeden 91 m2 a druhý 64 m2), které jsou zahrnuty v ceně vily.

 

 

Lokalita

Základní informace

Kód nemovitosti
ISOPMA2307202212490417MP03
Druh nemovitosti
Domy a vily
Oblast
Istrie
Obec
Oprtalj
Vzdálenost od moře
m
Cena:
1.200.000
EUR
Pokud máte zájem o tuto nemovitost
Zavolejte nám: +420 608 056 566  nebo nám napište na [email protected] případně nechte vzkaz zde.

Specifikace nemovitosti

Podlahová plocha
190 m2
Počet obytných místností
4
Plocha pozemsku
6800 m2
Počet podlaží
2
Ložnice
3
Koupelna
3
Klimatizace
Ano
Balkón / terasa
Ano
Výhled na moře
Ne
Bazén
Ano
Stav nemovitosti
Výborný
Zahrada
Ano
Zařízenost
Nezařízený

Zaujala vás tato nabídka?

Zavolejte nám na + 420 608 056 566 nebo nám napište

Adriatic Real

Realitní kancelář Adriatic Real s.r.o. specializující se na zprostředkování koupě nemovitosti na jadranském pobřeží Chorvatska a Černé Hory.
phonechevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram