Zpět do Nabídky

Dům se 4 apartmány, Sveti Filip i Jakov, Severní Dalmácie, Chorvatsko

Popis nemovitosti

Vícepatrový apartmánový dům v obci Sveti Filip i Jakov o celkové užitné ploše 405 m², který se skládá ze suterénu, prvního a druhého patra a podkroví, tedy celkově 4 apartmánů, tyto jsou dlouhodobě plně pronajímány stálé klientele. Na každém patře je obývací pokoj, kuchyně, jídelna, ložnice, koupelny, balkon. K domu přiléhá zahrada o výměře 372 m² s posezením a grilem, a která je vhodně osazena stromy a květinami. Dům také disponuje krytým stáním pro vozidla.

V roce 2010 byla provedena rekonstrukce střechy a přístavba, dále byly vyměněny okenice. Dům je vytápěn elektricky klimatizací nebo topným olejem. Dům má řádnou dokumentaci a všechny úpravy nemovitosti byly provedeny v souladu se zákony.

Dům se nachází v jedné z nejkrásnějších dalmatských lokalit a nabízí spolu s možností úspěšného podnikání i klid a pohodu v krásné zahradě plné středomořské flóry. Ideální příležitost pro ty, kteří chtějí podnikat v turistickém ruchu a využít stávajícím majitelem vybudovanou spokojenou klientelu, popř. pro ty, kteří hledají rodinný dům pro letní dovolenou s širší rodinou, kdy si každý užije své pohodlí a soukromí.

V blízké vzdálenosti se nacházejí:
- Sportovní centrum
- Hřiště
- Pošta
- Banka
- Mateřská školka, škola
- Trh
- Zastávka veřejné dopravy
- Kino

Lokalita

Základní informace

Kód nemovitosti
SDSFEN01112022
Druh nemovitosti
Apartmánové domy
Oblast
Severní Dalmácie
Obec
Sveti Filip i Jakov
Vzdálenost od moře
200m
Cena:
775.000
EUR
Pokud máte zájem o tuto nemovitost
Zavolejte nám: +420 608 056 566  nebo nám napište na [email protected] případně nechte vzkaz zde.

Specifikace nemovitosti

Počet obytných místností
10 a více
Ložnice
4 a více

Zaujala vás tato nabídka?

Zavolejte nám na + 420 608 056 566 nebo nám napište

Adriatic Real

Realitní kancelář Adriatic Real s.r.o. specializující se na zprostředkování koupě nemovitosti na jadranském pobřeží Chorvatska a Černé Hory.
phonechevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram