Zpět do Nabídky

Apartmánový dvojdům s bazénem, Poreč, Istrie, Chorvatsko

Popis nemovitosti

Nově postavený moderní apartmánový dvojdům s bazénem a panoramatickým výhledem na moře se nachází na klidném místě, jen 6 km od centra Poreče a 3 km od moře.

Dům se skládá ze dvou jednotek.

  1. apartmánový dům, ve kterém jsou tři apartmány - dva v přízemí a jeden v prvním patře. Tato jednotka má také krásnou střešní terasu s panoramatickým výhledem na moře a města Poreč, Novigrad, Tar a Buje.
  2. dvoupodlažní dům, který má také samostatný byt v suterénu, který má také vlastní vnější vchod. Tato jednotka také nabízí výhled na moře a města Poreč, Novigrad, Tar a Buje

 

  1. Apartmánový dům:

V přízemí jsou dva apartmány se dvěma ložnicemi, každý se samostatným vchodem. Oba apartmány se skládají z obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, koupelny s toaletou a ložnice. Obývací pokoj jednoho bytu vede na prostornou terasu s výhledem na moře.

V patře je byt se třemi ložnicemi, který se skládá z obývacího pokoje, kuchyně a jídelny, jedné hlavní ložnice s vlastní koupelnou a toaletou a další ložnice a samostatné koupelny s toaletou. V bytě jsou dvě terasy s výhledem na moře.

Vynikající střešní terasa v této bytové jednotce nabízí mnoho příležitostí pro další zařízení - vířivku a zimní zahradu.

  1. Druhá obytná jednotka se skládá z dvoupodlažního domu a jednoho samostatného bytu, do kterého se vstupuje samostatným vnějším vchodem nebo vnitřními schody z přízemí domu.

Dům se skládá ze dvou podlaží - přízemí a prvního patra. V přízemí je prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, který vede na prostornou terasu a zahradu s bazénem, ​​ze které je také výhled na moře.

Vnitřní schodiště vede do prvního patra, kde je jedna hlavní ložnice s koupelnou a samostatná chodba pro větší soukromí, která vede na terasu s výhledem na moře, a další ložnice, která má také vlastní koupelnu s toaletou. První patro také vede na další, prostornou terasu s panoramatickým výhledem.

Další byt v suterénu se skládá z obývacího pokoje, kuchyně s jídelním koutem, ložnice a koupelny s toaletou.

Plocha celé nemovitosti je 530 m2 se střešní terasou 110 m2 a zahradou 1000m2, na které je bazén.

Zvláštností této nemovitosti, kromě výjimečné polohy, která umožňuje blízkost moře a městských oblastí s paralelním klidem a tichem, je nejvyšší kvalita její konstrukce.

Každá ložnice má vlastní klimatizaci a dům je vybaven systémem rekuperace vzduchu. Systém rekuperace vzduchu vstupuje do místnosti s čerstvým vzduchem a odvádí z domu dusivý vzduch, který je zbaven tepelné energie. Rekuperace snižuje potřebu opětovného ohřevu / chlazení, a tím významně snižuje náklady a zvyšuje kvalitu vzduchu v místnosti.

Kromě toho je vytápění domu organizováno systémem tepelného čerpadla. Dům je skvěle izolovaný (30 cm polystyrenu na stěnách), díky čemuž je v létě svěží a v zimě udržuje teplo.

Všechny otvory (okna a balkonové dveře) jsou vyrobeny z hliníkového 3komorového antracitového truhlářství, vyrobeného na míru (větší než standardní rozměry).

Přední dveře jsou vysoce kvalitní proti vloupání, zatímco všechny interiérové ​​dveře jsou vyrobeny na míru nemovitosti.

Celý dům je vybaven LED osvětlením, které snižuje spotřebu elektřiny.

Způsob výstavby, použité materiály a zařízení nejvyšší kvality, zaručují nízkou spotřebu energie a náklady na údržbu nemovitosti.

Celý dům je pokryt italskými parketami a italskou keramikou - obklady a kvalitní koupelnový nábytek a sanita.

Dům se prodává vybavený a zařízený. Části domu, které jsou stále v procesu dekorování (vnější schody, plot) je možné dohodnout s prodejcem na výběru materiálů a vše je zahrnuto v ceně nemovitosti.

Tento špičkový dům je vzhledem ke všem jeho charakteristikám - umístění, designu, konstrukčnímu způsobu a panoramatickému výhledu na sever, západ a jih (Poreč, Novigrad, Tar, Buje ...) vynikající investicí pro cestovní ruch.

Jednotka se skládá z domu ve dvou patrech s dalšími 4 apartmány se samostatnými vchody, všechny s výhledem na moře. V hotelu se může ubytovat souběžně 20 osob. Pro potenciálního kupujícího je investor ochoten po dohodě s kupujícím investovat do výstavby dalšího bazénu a venkovní vířivky nebo dalších podrobností.

Disponuje: internet, topení, bezpečností zařízení, tělocvična, místo pro grilování, kanalizace, oplocený pozemek, soukromé parkování.

Lokalita

Základní informace

Kód nemovitosti
ISPOMA21072021490
Druh nemovitosti
Apartmánové domy
Oblast
Istrie
Obec
Poreč
Vzdálenost od moře
3000m
Cena:
1.300.000
EUR
Pokud máte zájem o tuto nemovitost
Zavolejte nám: +420 608 056 566  nebo nám napište na [email protected] případně nechte vzkaz zde.

Specifikace nemovitosti

Počet místností
10 a více
Ložnice
4 a více

Zaujala vás tato nabídka?

Zavolejte nám na + 420 608 056 566 nebo nám napište

Adriatic Real

Realitní kancelář Adriatic Real s.r.o. specializující se na zprostředkování koupě nemovitosti na jadranském pobřeží Chorvatska. Koupě nemovitosti v Chorvatsku v současné době představuje jednu z nejvýhodnějších možností, jak zhodnotit finanční prostředky.
phonechevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram